РЕКЛАМНА  ГЛЯНЦЕВА  ПОЛІГРАФІЯ  ДЛЯ  МАЛОГО  БІЗНЕСУ

Ольга-Прес: ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ
ДРУКОВАНА РЕКЛАМА

Якісна "глянцева" поліграфія в м. Рівне: цифровий і офсетний друк, виготовлення рекламної продукції і візитних карток в строк та за найкращою ціною.

Веб-студія ОЛЬГА-ПРЕС вже понад 10 років створює ефективні рекламні інструменти для малого бізнесу. Якісний друк привабливих і довговічних рекламних матеріалів, розробка дизайну візиток, рекламних карток, буклетів, листівок, календариків, цінників, тощо.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

В ці непрості часи ми як і раніше приймаємо і виконуємо всі ваші замовлення, дотримуючись високих стандартів якості друку. Ми перейшли на ОНЛАЙН-режим роботи: з клієнтами спілкуємося через сайт, соцмережі, приймаємо замовлення по телефону, через Вайбер, Фейсбук, Telegram, WhatsApp, електронну пошту, замовникам надсилаємо зразки, повідомляємо про готовність.
Всі ОПЛАТА приймаємо за безготівковим розрахунком на картку Приватбанка, їх можна легко здійснити через платіжні термінали і онлайн додатки банків.
ВІДПРАВКА ПРОЦУКЦІЇ по Україні здійснюється службою доставки «Нова пошта» на вказане відділення. Звертаємо вашу увагу на збільшені терміни доставки, в зв'язку зі сформованою ситуацією.

ЦЕ БЕЗПЕЧНО!

Ми притримуємося заходів санітарного контролю та безпеки на виробництві, керуючись приписами МОЗ і ВООЗ, щоб убезпечити співробітників і замовників від поширення коронавіруса.

Поділимося корисними даними: найдовше вірус живе на пластику - 70 годин. 50 годин він може прожити на сталевій поверхні і 20 годин - на картоні. То ж всю паперову рекламну продукцію можете безпечно використовувати, додавати в розсилку при упакуванні своїх товарів.

© Copyright Olga-Press,  2009-2020.