Візитки умовно можна розділити на приватні; бізнесові - ділові, корпоративні; та службові - офіційні

 ВІЗИТКИ ПРИВАТНІ

вільний стиль

 використовуются в неформальному спілкуванні, представляють вас як особистість. Містять, як правило, ім'я, прізвище і телефонний номер власника. Посаду і адресу в такій візитці можна не вказувати. Друк візитки може бути виконано в будь-якому стилі, колір, шрифт і папір підбирають відповідно до індивідуального смаку власника.

 РЕКЛАМНА ВІЗИТКА

для формування кола клієнтів

Яскраво оформлена, презентаційна, роздається на касі в магазині, кафе, рекламує вид  діяльності, містить адресу, телефони, слоган, назву закладу, його особливі відмінності, на звороті містить схему проїзду або календарик. 

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Українська рейтингова система
 
Интернет-статистика

  ВІЗИТКИ ДІЛОВІ

діловий стиль для бвзнесменів

 використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах і переговорах, для представлення контактної інформації своїм майбутнім партнерам і клієнтам. На ділових візитках обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада, а також назва фірми і вид її діяльності. Ділова візитна карточка без адреси не відповідає нормам етикету. В розробці візитки використовується фірменний стиль компанії і логотип. Такі візитки зазвичай мают строгий дизайн, колір паперу білий або дуже світло-тонований. 

 

КОРПОРАТИВНА ВІЗИТКА

для виставок, конференцій, з'їздів

Корпоративна візитна карточка як правило, не містить імен і прізвищ. В ній вказується інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб сторінки. Корпоративна візитка носить фірменний стиль і логотип компанії, має рекламний характер, використовується переважно на виставках, конференціях, з'їздах. 

 ВІЗИТКИ ОФІЦІЙНІ

офіційний стиль для державних службовців

 У державних службовців і депутатів на візитній карточці може знаходитись зображення державних знаків: прапор і герб країни, а також знак чи герб міністерства чи відомства, якому підпорядкована служба. 

Мают строгий дизайн, колір паперу білий. 

 ДИСКОНТНА КАРТКА

для обліку надання знижок.

 Картки постійних клієнтів, за якими надаються певні знижки на придбаний товар.
Виготовляються меншим тиражем, ніж рекламні картки, теж рекламують адресу, телефони, слоган, назву закладу, для обліку мають наскрізну нумерацію, або штрих-код, звичайно покриваються захисною плівкою для довготривалого користування. 

free templates

Make a free website with Yola